Radionica komunikacijskih vještina, upravljanja vremenom i timskog rada

www.vlada.hr

zaklada.civilnodrustvo.hr

Europska unija - Ulaganje u budućnost

www.strukturnifondovi.hr

www.ljudskipotencijali.hr

Projekt je sufinancirala Europska unija iz Europskog socijalnog fonda i Ured za udruge Vlade RH

Drugi vikend u mjesecu veljači, 13. i 14. od 9:00 do 17:00h u sklopu projekta „Zajedno jači" održat će se radionica komunikacijskih vještina, upravljanja vremenom i timskog rada. Radionica ima cilj osnažiti zaposlenike i roditelje/voditelje organizacija civilnoga društva za bolju suradnju s institucijama i lokalnom zajednicom.

Udruga Srce kao nositelj projekta bit će domaćin ostalim Udrugama partnerima na projektu, a to su: Udruga Sv. Ana iz Lobora, Udruga za pomoć osobama s mentalnom retardacijom Đurđevac, Udruga za pomoć osobama s mentalnom retardacijom Križevci i Udruga Sunce Novi Marof. Predavač na ovu temu bit će g. Darko Kobetić, prof.reh., renomirani stručnjak u području inkluzije, EU fondova te jačanju kapaciteta nevladinog sektora, jedinica lokalne i regionalne uprave i samouprave direktor Centra znanja PROFECTUS.

Sadržaj ovog teksta isključiva je odgovornost Udruge Srce.