Radionica o timskom radu, komunikacijskim vještinama i razrješavanju sukoba

Objavljeno: 14.04.2015 u 14:27
Radionica o timskom radu, komunikacijskim vještinama i razrješavanju sukoba
17. i 18.4.2015. u prostorijama Udruge za pomoć osobama s mentalnom retardacijom Đurđevac održat će se radionica o timskom radu, komunikacijskim vještinama i razrješavanju sukoba.

www.vlada.hr

zaklada.civilnodrustvo.hr

Europska unija - Ulaganje u budućnost

www.strukturnifondovi.hr

www.ljudskipotencijali.hr

Projekt je sufinancirala Europska unija iz Europskog socijalnog fonda i Ured za udruge Vlade RH

U sklopu projekta „Zajedno jači“ kojeg provodi Udruga Srce zajedno s partnerima na projektu 17.4.2015. i 18.4.2015. u vremenu od 11:00 do 19:00h u prostorijama Udruge za pomoć osobama s mentalnom retardacijom Đurđevac održat će se radionica o timskom radu, komunikacijskim vještinama i razrješavanju sukoba.

Riječ je o još jednoj radionici namijenjenoj volonterima koji žele razvijati svoje kompeticije za unapređenje kvalitete pružanja socijalnih usluga u zajednici, a cilj radionice je educirati volontere za povećanje aktivnosti građana u životu zajednice. Radionicu će održati gdin Darko Kobetić, prof.reh.

Sadržaj ove objave isključiva je odgovornost Udruge Srce.