Podrška u zajednici / Community support

www.strukturnifondovi.hr

www.ljudskipotencijali.hr

www.asoo.hr

Projekt je sufinancirala Europska unija iz Europskog socijalnog fonda.

Ulaganje u budućnost

Integracija skupina u nepovoljnom položaju u redoviti obrazovni sustav

Projekt provodi Udruga "Srce" u partnerstvu: Centar za socijalnu skrb S.I.Zelina, DV Proljeće, DV Tintilinić, Osnovna škola Dragutina Domjanića, Osnovna škola Ksavera Šandora Đalskog, Osnovna škola Bedenica i Srednja škola Dragutina Stražimira.

Svi sadržaji objavljeni na ovoj internetskoj stranici isključiva su odgovornost Udruge "SRCE".
Izradu internetske stranice sufinancirala je Europska unija iz Europskog socijalnog fonda.

The project implemented by the Association Srce. Project partners are Social welfare cemter Sv. I. Zelina, Primary school D. Domjanić, Primary school K.Š.Đalski, Primary school Bedenica, Secondary school D. Stražimir, Kindergarten Proljeće and Kindergarten Tintilinić.

The Project will facilitate successful integration of children with special needs in the kindergartens and the pre-school children will be prepared for transition to the primary school.

Project objectives are

• contribute to sustainable social integration of children and youth with physical and intellectual disabilites in the educational system in the local community,
  • enthance knowledge and expertise of teachers, assistans and parents in quality service provision to children and youth with disabilities,
  • promote partnership, solidarity and voluntarism in social inclusion.