Za bolje zalaganje – u znanje ulaganje

Projekt osnaživanja zaposlenika te članova Upravljačkog tijela Udruge Srce kako bi se osigurala održivost i kvaliteta socijalnih usluga namijenjenih djeci s teškoćama, osobama s invaliditetom i članovima njihovih obitelji.

Projekt se bavi osnaživanjem zaposlenika te članova Upravljačkog tijela Udruge Srce kako bi se osigurala održivost i kvaliteta socijalnih usluga namijenjenih djeci s teškoćama, osobama s invaliditetom i članovima njihovih obitelji.

Kroz aktivnosti projekta razmijenjuju se znanja i praktična iskustva iz područja društvenog poduzetništva i samoodrživosti čime će se osnažuju poduzetnički kapaciteti Udruge.

Stečena znanja i iskustva prenose se kroz kontinuiranu podršku osobama s invaliditetom i volonterima s ciljem jačanja njihovih kompetencija za provođenje inovativnih samoodrživih programa na području Grada Sv. Ivan Zelina.

Projekt je sufinanciran sredstvima Zagrebačke županije u iznosu od 20.000,00 kn.