Provedbena radionica

Projekti se sufinanciraju sredstvima iz Europskog socijalnog fonda, u sklopu Operativnog programa “Učinkoviti ljudski potencijali 2014. – 2020.”

U srijedu 6. studenog 2019. godine u prostorijama Hrvatskog zavoda za zapošljavanje održana je provedbena radionica u organizaciji HZZ-a na kojoj su prisustvovali predstavnici udruga koje provode projekte vezane uz pružanje podrške socijalnom uključivanju i zapošljavanju marginaliziranih skupina.

Na provedbenoj radionici iz Udruge Srce sudjelovale su voditeljica projekta “Aktiviraj se, razvijaj se” Đurđa Penava i koordinatorica Kristina Marečić. Projektom „Aktiviraj se, razvijaj se“, osnažit će se osobe s invaliditetom i stručnjaci koji rade s marginaliziranim skupinama iz Centra za socijalnu skrb Sveti Ivan Zelina, Centra za socijalnu skrb Dugo Selo, Grada Svetog Ivana Zeline i Udruge Srce s ciljem povećanja zapošljivosti i konkurentnosti na otvorenom tržištu rada te socijalnoj uključenosti.