Održana 9. supervizija stručnih djelatnika

U okviru projekta Udruge Srce „Aktiviraj se, razvijaj se“ sufinanciranog iz Europskog socijalnog fonda održana je 9. supervizija stručnjaka, 19.3.2021. godine.

Na supervizijama sudjeluju djelatnici Centra za socijalnu skrb Sv. Ivan Zelina i Dugo Selo, Grada Svetog Ivana Zeline, Udruge Srce i Krokoteksa.

Superviziju je vodila Ivana Vlahek Teskera, dipl. soc. radnica i licencirani supervizor.

Supervizija se temeljila na proradi konkretnih primjera iz prakse koji su podloga za učenje iz vlastitih iskustava drugih kao i za usvajanje novih znanja i vještina za rad s osobama s invaliditetom. Na kraju supervizije stručnjaci su osvijestili svoje osobne i profesionalne kapacitete u kvalitetnom obavljanju profesionalnih zadataka u radu s osobama s invaliditetom.