Udruga djece s teškoćama u razvoju, osoba s invaliditetom i njihovih obitelji

Natječaj za zapošljavanje - Radni/a asistent/ica

Prijave se podnose do 14.02.2022. na e-mail: info@udruga-srce.zelina.hr.

Udruga Srce objavla je natječaj za zapošljavanje na stranicama Hrvatskog zavoda za zapošljavanje za radno mjesto Radni/a asistent/ica.

Opis posla:

Pružanje podrške osobi s invaliditetom u odrađivanju radnih zadataka, pružanje podrške kod kretanja, prijevoz na aktivnosti izvan ureda, podrška pri radu na računalu.

Uvjeti: minimalno završena SSS, izvrsno poznavanje rada na računalu, odlično poznavanje hrvatskog jezika, fleksibilnost i strpljivost, senzibilizacija za rad s osobama s invaliditetom, vozačka dozvola B kategorije, spremnost na timski rad, poželjno radno iskustvo.

Prijave se podnose do 14.02.2022. na e-mail: info@udruga-srce.zelina.hr.

Ostale detalje i uvjete natječaja za otvoreno radno mjesto možete pogledati na linku: https://burzarada.hzz.hr/RadnoMjesto_Ispis.aspx?WebSifra=119261280

Projekt "neoviSAN" je sufinancirala Europska unije iz Europskog socijalnog fonda.

Izvori financiranja

Članstva Udruge Srce